Dietetyk Wrocław - Leczenie Otyłości | Saba Odchudzanie

O firmie

O firmie

Centrum Leczenia Otyłości „SABA” dr Beaty Będzińskiej

Jesteśmy jedną z niewielu tego typu firm w Polsce i Europie. Istniejemy od ponad 43 lat co daje nam nieoficjalnie miano najstarszej tego typu placówki w kraju. Przez wszystkie lata naszej działalności „zrzuciliśmy” z naszych pacjentów ponad 1200 ton tłuszczu, a przy tym szeregu chorób i poważnych powikłań, które otyłości towarzyszą. Bardzo często inni lekarze kierują do nas swoich pacjentów, ponieważ nadwaga i otyłość uniemożliwia poddanie pacjenta zabiegowi operacyjnemu, który jest konieczny dla ratowania jego zdrowia lub życia.
Wraz z podjęciem i trwaniem kuracji w Sabie pacjent zostaje przez nas przygotowany do zabiegu operacyjnego. Również otyli z cukrzycą II typu, którzy zażywają insulinę, w trakcie trwania kuracji w Sabie stopniowo mogą przejść na leczenie doustne.

Bardzo wiele osób, pozbywając się u nas nadmiernych kilogramów zagrażających zdrowiu, odzyskało u nas nie tylko zdrowie w sensie fizjologicznym, ale przede wszystkim wiarę w siebie, wolę życia i działania. Bo koniecznie trzeba tutaj zaznaczyć, iż profesjonalna, kompleksowa, medyczna walka lekarza z otyłością pacjenta – to nie tylko walka z ciężką chorobą jego ciała, ale i z problemami psychiki.

Otyłość to nie tylko przyczyna chorób z układu krążenia, cukrzycy, dolegliwości układu kostno-chrzęstno-stawowego i wiele, wiele innych, ale także szereg problemów wewnętrznych, takich jak alienacje społeczne i rodzinne, depresja, niska samoocena i niechęć do życia. W czasie podjętego leczenia w Sabie wiele osób pozbyło się na trwałe tych dolegliwości, swoje sukcesy i szczęście opisując w Księgach Podziękowań dla całego personelu Saby i prekursorki odchudzania, dr Beaty Będzińskiej, która jako pierwsza w Polsce publicznie (w latach 80-tych) odważyła się otyłość nazwać mianem choroby.

W roku 2001 otrzymaliśmy Honorowe Wyróżnienie Prezydenta Miasta Łodzi w konkursie Najlepszy Produkt Dobra Jakość Firma Roku 2001. W tym, samy roku otrzymaliśmy również certyfikat Europejskiego Instytutu Jakości, Najlepsza Jakość Usług. W roku 2002 otrzymaliśmy certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play. W roku 2008 otrzymaliśmy wyróżnienie w Ogólnopolskie Konkursie Perły Medycyny. W naszej kuracji nie stosujemy żadnej farmakologii, używamy unikalnych mieszanek ziołowych (ponad 30 rodzajów), „stworzonych” przez dr Beatę Będzińską , które m.in.: wspierają poziom glukozy we krwi, są uzupełnieniem leczenia dla pacjentów z nadciśnieniem tętniczym, oczyszczają organizm z toksyn i szkodliwych substancji spowodowanych otyłością.

Firma Saba działa aktywnie na rynku medycznym nie tylko ze względu na wysoki poziom świadczonych usług, ale głównie i przede wszystkim dlatego, że dbamy o dobro pacjenta – bez względu na jego status społeczny. Prowadzimy we współpracy z organami władz administracyjnych – w Łodzi i w innych miastach w kraju – odczyty, dotyczące prawidłowości odżywiania i korzyści zdrowotnych z tego wynikających; organizujemy bezpłatne konsultacje medyczne; staramy się wdrażać działalność profilaktyczną. Przy tym szanujemy pracę innych firm o podobnym charakterze – nie krytykujemy i nie konkurujemy z firmami o podobnym profilu.

 

Certyfikaty

Na tej stronie możesz obejrzeć najważniejsze certyfikaty które otrzymała nasza firma. Aby obejrzeć Certyfikat umieszczony poniżej należy kliknąć na niego lewym przyciskiem myszy.

Podziękowanie dla dr Beaty Będzińskiej za pomoc charytatywną dla dzieci.

Książki

Nasza założycielka i właścicielka dr Beata Będzińska, może pochwalić się sporą kolekcją książek własnego autorstwa na temat nadwagi, otyłości i prawidłowego stylu życia :
„Dieta bez cudów” Łódź 1990
„Beata Będzińska radzi schudnij” Warszawa 1993
„Pokonać czas – piękną być” Warszawa 1993
„Schudnij” Warszawa 1993- IV miejsce wśród bestsellerów w rankingu tygodnika WPROST
„Szczupłą być” Kraków 1997
„Wygraj z sobą” Łódź 2002

Oprócz książek dr Beata Będzińska zamieściła rozdział w „Kompendium farmakologii i farmakoterapii”
dla lekarzy, farmaceutów i studentów, autorstwa prof. dr hab. N med. Andrzeja Danysza . Było to swoiste docenienie i uhonorowanie wiedzy dr Będzińskiej.

Saba w mediach

Ładowanie...

Ładowanie