Dietetyk Wrocław - Leczenie Otyłości | Saba Odchudzanie
 • Postaw na test 10:00 01.04.2016
 • Wizyty Promocyjne

  Odchudzanie

  Wciąż przybywa Tobie kilogramów? Nie możesz poradzić sobie z tkanką tłuszczową? Chciałabyś uzyskać w przyszłości talię osy? Z pewnością, jeśli Twoja waga wskazuje więcej kilogramów, niż powinnaś mieć, musisz podjąć decyzję, od której będzie zależało całe Twoje życie…

  * * *
  Odchudzanie to nie katorżnicza dieta, ciągła głodówka, ból żołądka, złe samopoczucie i straszne nastawienie do świata i ludzi. Odchudzanie to przejście na dietę, dietę w rozumieniu zdrowego odżywiania i odpowiednich nawyków żywieniowych, oczywiście w połączeniu z aktywnością fizyczną.

   

  7

   

  Wielu ludzi wciąż popełnia radykalne błędy, uważając odchudzanie za straszny okres w swoim życiu, który źle wykonany, powoduje efekty odwrotne od tych, jakich się spodziewaliśmy. Z pewnością nie raz spotkaliśmy się z efektem jojo, ze względu na złe podejście do tematu odchudzania.

  Różnorodne, kolorowe warzywa i owoce, możliwości przyrządzania smacznych, mało kalorycznych i zdrowych potraw, a do tego pełen ruch, w każdej wolnej chwili. Czy tak wiele trzeba, by pozbyć się tych zbędnych kilogramów i wyglądać tak, jak się tego bardzo chce.

  Wystarczy odrobina silnej woli, motywacja i samozaparcie. Jeśli mamy cel, chcemy wyglądać dobrze i pragniemy zdrowo żyć, odchudzanie okaże się tylko miłą przygodą w naszym codziennym życiu.

  Ładowanie...

  Ładowanie